PRODEJ OJETÝCH VOZIDEL - ANERA spol. s r.o.

V březnu 2006, otevřela společnost ANERA spol s r.o. prodej zánovních a ojetých vozidel na ploše více než 2.500m2. V širokém spektru automobilů je zároveň možné nabídnout cenově zvýhodněné vozy z předčasně ukončených leasingů – největších leasingových společností v ČR.
Kromě klasického výkupu vozidel protiúčetem a hotově je možné přijetí vozu do komisního prodeje. Pro více informací o více než 200 nabízených vozech navštivte náš katalog, nebo nás kontaktujte.

FINANCE

Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby od finančního a technického poradenství, prodeje ojetého vozidla, přes jeho pojištění, sjednání povinného ručení u společností Generali pojišťovna a.s., Allianz pojišťovna a.s., Kooperativa pojišťovna a.s., ČSOB pojišťovna a.s., Česká pojišťovna a.s., Česká podnikatelská pojišťovna a.s., AXA pojišťovna a.s., Uniqa pojišťovna a.s., až po možné zabezpečení vozidla proti krádeži v našem autorizovaném středisku Construct.

Samozřejmostí je profesionální poradenská činnost v oblasti možného profinancování vybraného ojetého vozu prostřednictvím partnerských firem – GE Money Auto, s.r.o., Home Credit a.s., Cetelem ČR, a.s., Autoleasing a.s.

BEZPEČNOST

Vystavené vozy jsou prověřeny svým původem a technickým stavem. Na požádání zajistíme prověření původu vozidla u společností Cebia spol. s r.o. a Car Detect spol. s r.o. – následně zajistíme vydání originálního osvědčení o prověření původu vozidla.